OTP Tickets Travel Card

OTP Bank Tickets.ua
OTP Bank Card
OTP TICKETS TRAVEL CARD!
Подорожі зі знижкою до 99%

Як заощадити на залізничному квитку

Плануйте наперед Використовуйте знижку до 15%, плануючи подорож завчасно
Купляйте квитки в обидві сторони Отримайте знижку 10% на поїзди «Інтерсіті+» при купівлі квитків одразу в обидві сторони
День має значення Економте 10% на квитках в залежності від дня тижня та місяця
Думаєте, чим замінити авіарейс? Залізничне сполучення — ваш варіант! Сайт Tickets.ua — чудове рішення, якщо ви хочете швидко та просто купити залізничні квитки у Скнилів онлайн за доступними цінами. Для цього необхідно витратити лише кілька хвилин та одразу ж отримати потрібні квитки на поїзд у Скнилів на електронну пошту. Купити білет на потяг у Скнилів дуже просто — на головній сторінці введіть пункт відправлення та прибуття, бажану дату подорожі та натисніть кнопку пошуку. Якщо шукаєте квитки одразу в обидві сторони, натисніть на однойменний фільтр над полем місця відправлення. Далі ви зможете перевірити наявність усіх можливих варіантів поїздки за заданими датами. Щоб оформити своє замовлення, виберіть потрібний вагон та позначте бажане місце. Зазначте особисті дані покупця, пасажирів та дані платіжної картки. Забронювати ж/д білети за актуальною ціною можна тільки на 30 хвилин. Протягом цього часу вам слід оплатити покупку, оскільки після закінчення терміну вибрані місця повернуться у загальний продаж. Після успішної оплати ви отримаєте електронні проїзні документи на свій email.
Квитки на автобус Скнилів

Забронювати дешеві квитки на поїзд онлайн

Продаж жд квитків

Портал gd.tickets.ua — ідеальний спосіб для того, щоб швидко купити дешеві залізничні квитки онлайн в Україні. Користувачі завжди можуть отримати перевірену інформацію про наявність квитків, дізнатися актуальний розклад руху поїздів, порівняти ціни та вибрати максимально низьку вартість.

Замовлення залізничних квитків Укрзалізниці

На сайті можна придбати квитки на потяги, сучасні інтерсіті, звичайні електрички. Для зручності існує фільтрація за такими параметрами:
  • - тип вагона;
  • - час відправлення та прибуття;
  • - тривалість поїздки.
Функція «Маршрут поїзда» дозволить покупцям переглянути напрямок рухомого складу, щоб відшукати потрібний вокзал. Після сортування варіантів на сторінці залишаться тільки пропозиції, що повністю відповідають запиту клієнта. Для подальшого резервування слід вибрати місце, ввести особисті дані та підтвердити своє бронювання е-квитка.

Послуга «Шукаємо квиток за вас»

Тепер не потрібно постійно вводити в пошуковик «Укрзалізниця квитки», щоб знайти необхідний напрямок. Використовуючи опцію автоматичного пошуку варіантів поїздки, можна відстежити появу потрібних місць у продажу та одразу замовити їх. Залежно від запиту система може одразу купити, тільки забронювати або проінформувати клієнта про наявність місць електронною поштою чи смс. У першому випадку юзеру залишається лише скористатися готовим проїзним документом, у двох інших — перейти за спеціальним посиланням, підтвердити бронювання та оплатити підібрані системою місця.