Розклад руху по маршруту

 • Поїзд
 • Відправлення
 • В дорозі
 • Прибуття
 • Цены от:
 • 732 “ІНТЕРСІТІ” КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - ЗАПОРІЖЖЯ 1
  Відправлення 07:07 КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
  В дорозі 7 год. 18 хв.
  Прибуття 14:25 ЗАПОРІЖЖЯ 1
  Ціна від: від 364 UAH
 • 84 КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - ЗАПОРІЖЖЯ 1
  Відправлення 16:31 КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
  В дорозі 10 год. 18 хв.
  Прибуття 02:49 ЗАПОРІЖЖЯ 1
  Ціна від: від 125 UAH
 • 116 КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - ЗАПОРІЖЖЯ 1
  Відправлення 19:15 КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
  В дорозі 10 год. 40 хв.
  Прибуття 05:55 ЗАПОРІЖЖЯ 1
  Ціна від: від 135 UAH
 • 12 “СЛАВУТИЧ” КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - ЗАПОРІЖЖЯ 1
  Відправлення 19:42 КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
  В дорозі 9 год. 19 хв.
  Прибуття 05:01 ЗАПОРІЖЖЯ 1
  Ціна від: від 176 UAH
 • 38 КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - ЗАПОРІЖЖЯ 1
  Відправлення 21:06 КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
  В дорозі 9 год. 21 хв.
  Прибуття 06:27 ЗАПОРІЖЖЯ 1
  Ціна від: від 511 UAH

популярні рейси

Залізничні квитки Київ-Пасажирський – Запоріжжя 1

Tickets.ua представляє сервіс покупки залізничних квитків онлайн: ви можете купити квиток на поїзд в будь-якому місці, де є інтернет. Електронний квиток на поїзд на багатьох маршрутах є підставою для посадки без класичного квитка, придбаного в залізничній касі. Таким чином, покупка квитка на поїзд онлайн — це дешевше і зручніше, адже вам не доведеться їхати на вокзал та стояти в черзі.

Однак не на всі потяги передбачена посадка за електронним квитком. У цьому випадку ви зможете забронювати та оплатити квитки на поїзд Київ-Пасажирський – Запоріжжя 1 онлайн і обміняти роздрукований електронний квиток на класичних паперовий квиток у касі без черги.

Щоб купити квиток або оплатити бронювання на потяг з Київ-Пасажирський в Запоріжжя 1 за допомогою сервісу Tickets.ua, необхідно вказати дату і пункти відправлення та прибуття. Система автоматично знайде всі можливі варіанти проїзду і покаже вам їх від найдешевшого до найдорожчого. Із запропонованих варіантів залізничних рейсів ви можете вибрати найзручніший для вас за ціною і часом відправлення та прибуття. Ви зможете вибрати тип вагона (плацкарт, купе, СВ або загальний), місця та додаткові послуги (постіль, чай, кава та інші). Вартість квитка на потяг з Київ-Пасажирський в Запоріжжя 1 відобразиться нижче.

Бронювати або оплатити електронний квиток на потяг Київ-Пасажирський – Запоріжжя 1 онлайн можна за допомогою банківської карти Visa/MasterCard, через Приват24 (інтернет-банкінг) або WebMoney. Після здійснення оплати електронний квиток буде надісланий на ваш email. Якщо на документі зазначено, що він є підставою для проїзду, його достатньо просто роздрукувати та надати перед посадкою, якщо ні — обміняти в касі вокзалу без черги.

Ми піклуємося про безпеку ваших персональних даних. Уся персональна інформація (ім'я, номер телефону, електронна адреса, номер кредитної картки) передаються в зашифрованому вигляді та не зберігаються на сервері, тобто залишаються конфіденційними.

Якщо в результаті пошуку виявилося, що вільних місць за потрібним вам напрямком немає, ви можете скористатися послугою «Знайдіть мені квиток!»: щодесять хвилин наша система автоматично відстежуватиме наявність вільних місць на потрібний вам поїзд. Щойно вони з'являться (можливо, хтось здасть свій квиток або до вашого потяга додадуть ще один вагон) — ми повідомимо вам про це у SMS-сповіщенні або за допомогою email, або ж забронюємо для вас квиток на 30 хвилин. Вам залишиться тільки викупити свій квиток.

Щоб купити залізничні квитки Київ-Пасажирський — Запоріжжя 1 на сервісі Tickets.ua, вам потрібно всього кілька хвилин. Ми пропонуємо вам у зручний час дізнатися вартість проїзду на будь-якому маршруті, розклад усіх потягів за потрібним вам напрямком на потрібну дату, наявність вільних місць, вибір класів вагона і додаткових послуг. З нашим сервісом вам вдасться вибрати кращі пропозиції з усіх можливих.

Читать полностью

Загальна інформація

Хочете швидко й без великих зусиль знайти квитки на потяг Київ-Пасажирський – Запоріжжя 1? Скористайтеся зручним і простим сервісом Tickets.ua, за допомогою якого забронювати залізничні квитки можна всього за декілька хвилин. Забудьте про довгі черги до залізничних кас — квитки на потяг Київ-Пасажирський – Запоріжжя 1 тепер можна купити не виходячи з дому.

Щоб знайти пропозиції зручних рейсів, просто заповніть пошукову форму. У ній достатньо зазначити напрямок подорожі й обрати у календарі дату поїздки. На сторінці результатів ви зможете ознайомитися з усіма результатами за своїм запитом, ознайомитися з маршрутом руху потяга «Київ-Пасажирський – Запоріжжя 1» і включити у замовлення постільну білизну.

Потім необхідно авторизуватися або пройти швидку та просту реєстрацію на сайті, щоб оплатити квитки банківською карткою. Бронюйте залізничні квитки у Запоріжжя 1 вже сьогодні!