Розклад руху по маршруту

 • Поїзд
 • Відправлення
 • В дорозі
 • Прибуття
 • Цены от:
 • 732 “ІНТЕРСІТІ” КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ
  Відправлення 07:08 КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
  В дорозі 5 год. 54 хв.
  Прибуття 13:02 ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ
  Ціна від: від 364 UAH
 • 738 “ІНТЕРСІТ” КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ
  Відправлення 11:50 КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
  В дорозі 7 год. 03 хв.
  Прибуття 18:53 ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ
  Ціна від: від 327 UAH
 • 228 КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ
  Відправлення 15:07 КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
  В дорозі 8 год. 40 хв.
  Прибуття 23:47 ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ
  Ціна від: від 238 UAH
 • 84 КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ
  Відправлення 16:32 КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
  В дорозі 8 год. 22 хв.
  Прибуття 00:54 ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ
  Ціна від: від 172 UAH
 • 734 “ІНТЕРСІТІ” КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ
  Відправлення 17:35 КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
  В дорозі 5 год. 54 хв.
  Прибуття 23:29 ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ
  Ціна від: від 341 UAH
railway_table.microdata_description

Залізничні квитки Київ-Пасажирський – Дніпро-Головний

Tickets.ua представляє сервіс покупки залізничних квитків онлайн: ви можете купити квиток на поїзд в будь-якому місці, де є інтернет. Електронний квиток на поїзд на багатьох маршрутах є підставою для посадки без класичного квитка, придбаного в залізничній касі. Таким чином, покупка квитка на поїзд онлайн — це дешевше і зручніше, адже вам не доведеться їхати на вокзал та стояти в черзі.

Однак не на всі потяги передбачена посадка за електронним квитком. У цьому випадку ви зможете забронювати та оплатити квитки на поїзд Київ-Пасажирський – Дніпро-Головний онлайн і обміняти роздрукований електронний квиток на класичних паперовий квиток у касі без черги.

Щоб купити квиток або оплатити бронювання на потяг з Київ-Пасажирський в Дніпро-Головний за допомогою сервісу Tickets.ua, необхідно вказати дату і пункти відправлення та прибуття. Система автоматично знайде всі можливі варіанти проїзду і покаже вам їх від найдешевшого до найдорожчого. Із запропонованих варіантів залізничних рейсів ви можете вибрати найзручніший для вас за ціною і часом відправлення та прибуття. Ви зможете вибрати тип вагона (плацкарт, купе, СВ або загальний), місця та додаткові послуги (постіль, чай, кава та інші). Вартість квитка на потяг з Київ-Пасажирський в Дніпро-Головний відобразиться нижче.

Бронювати або оплатити електронний квиток на потяг Київ-Пасажирський – Дніпро-Головний онлайн можна за допомогою банківської карти Visa/MasterCard, через Приват24 (інтернет-банкінг) або WebMoney. Після здійснення оплати електронний квиток буде надісланий на ваш email. Якщо на документі зазначено, що він є підставою для проїзду, його достатньо просто роздрукувати та надати перед посадкою, якщо ні — обміняти в касі вокзалу без черги.

Ми піклуємося про безпеку ваших персональних даних. Уся персональна інформація (ім'я, номер телефону, електронна адреса, номер кредитної картки) передаються в зашифрованому вигляді та не зберігаються на сервері, тобто залишаються конфіденційними.

Якщо в результаті пошуку виявилося, що вільних місць за потрібним вам напрямком немає, ви можете скористатися послугою «Знайдіть мені квиток!»: щодесять хвилин наша система автоматично відстежуватиме наявність вільних місць на потрібний вам поїзд. Щойно вони з'являться (можливо, хтось здасть свій квиток або до вашого потяга додадуть ще один вагон) — ми повідомимо вам про це у SMS-сповіщенні або за допомогою email, або ж забронюємо для вас квиток на 30 хвилин. Вам залишиться тільки викупити свій квиток.

Щоб купити залізничні квитки Київ-Пасажирський — Дніпро-Головний на сервісі Tickets.ua, вам потрібно всього кілька хвилин. Ми пропонуємо вам у зручний час дізнатися вартість проїзду на будь-якому маршруті, розклад усіх потягів за потрібним вам напрямком на потрібну дату, наявність вільних місць, вибір класів вагона і додаткових послуг. З нашим сервісом вам вдасться вибрати кращі пропозиції з усіх можливих.

Читать полностью

Загальна інформація

Хочете швидко й без великих зусиль знайти квитки на потяг Київ-Пасажирський – Дніпро-Головний? Скористайтеся зручним і простим сервісом Tickets.ua, за допомогою якого забронювати залізничні квитки можна всього за декілька хвилин. Забудьте про довгі черги до залізничних кас — квитки на потяг Київ-Пасажирський – Дніпро-Головний тепер можна купити не виходячи з дому.

Щоб знайти пропозиції зручних рейсів, просто заповніть пошукову форму. У ній достатньо зазначити напрямок подорожі й обрати у календарі дату поїздки. На сторінці результатів ви зможете ознайомитися з усіма результатами за своїм запитом, ознайомитися з маршрутом руху потяга «Київ-Пасажирський – Дніпро-Головний» і включити у замовлення постільну білизну.

Потім необхідно авторизуватися або пройти швидку та просту реєстрацію на сайті, щоб оплатити квитки банківською карткою. Бронюйте залізничні квитки у Дніпро-Головний вже сьогодні!