Station: Pomoshnaia

Train Route Periodicity Arrival Departure
137

Cherkasy - Odessa

з 4/09/2017 по 4, 8, 12, 16, 20, 24, 28 числах кожного місяця; 15/06-29/08/2017 по непарних, при двох непарних 27, 29, 1

23:04 23:09
138

Odessa - Cherkasy

з 5/09/2017 по 5, 9, 13, 17, 21, 25, 29 числах кожного місяця; 16/06-30/08/2017 по парних, при двох непарних 28, 30, 2

03:18 03:23
148

Kyiv pas - Odessa

3/07-29/09/2017 по понеділках, середах, п"ятницях; з 2/10/2017 щоденно

00:02 00:22
148

Odessa - Kyiv pas

2/07-28/09/2017 по неділях, вівторках, четвергах; з 1/10/2017 щоденно

02:42 03:01
164

Odessa - Dnepropetrovsk

1/07/2017

11:27 11:30
216

Odessa - Дніпро-Головний

10/07/2017

21:44 21:49
216

Odessa - Дніпро-Головний

9, 11, 13, 19/07/2017

20:59 21:03
248

Kyiv pas - Odessa

2/07-1/10/2017 по неділях, вівторках, четвергах, суботах

23:24 00:22
248

Odessa - Kyiv pas

1/07-30/09/2017 по суботах, понеділках, середах, п"ятницях

02:42 02:45
269

Harkov pas - Odessa

14, 16, 18/08/2017

02:40 02:45
269

Harkov pas - Odessa

2/06-18/09/2017 по парних, при двох непарних 30, 2, 4

02:34 02:39
270

Odessa - Harkov pas

1/06-17/09/2017 по непарних, при двох непарних 29, 1, 3

21:44 21:49
270

Odessa - Harkov pas

13, 15, 17/08/2017

21:44 21:49
271

Harkov pas - Odessa

15, 17/08/2017

06:28 06:31
271

Harkov pas - Odessa

3/06-19/09/2017 по непарних, при двох непарних 27, 29, 1, 3

06:09 06:12
272

Odessa - Sumy

14, 16, 18/08/2017

20:59 21:03
272

Odessa - Sumy

30/07, 30/08/2017

20:59 21:03
272

Odessa - Sumy

4/06-20/09/2017 по парних (крім 10, 12, 16, 18/07, 14, 16, 18/08/2017), при двох непарних 28, 2, 4

20:59 21:03
272

Odessa - Harkov pas

14, 16, 18/08/2017

20:59 21:03
272

Odessa - Harkov pas

4/06-20/09/2017 по парних, при двох непарних 28, 30, 2, 4

20:59 21:03
564

Kr rog gl - Odessa

11/01-25/03/2017 по непарних, при двох непарних 27, 29, 1, 3

01:58 02:01
564

Kr rog gl - Odessa

29/05-29/09/2017 щоденно; з 1/10/2017 по непарних, при двох непарних 27, 29, 1, 3

01:58 02:01
59

Harkov pas - Odessa

14, 15, 16, 17, 18/08/2017

03:33 03:36
59

Harkov pas - Odessa

з 14/04/2017 щоденно, крім 14, 15, 16, 17, 18/08/2017

03:33 03:36
60

Odessa - Harkov pas

13, 14, 15, 16, 17, 18/08/2017

22:59 23:02
60

Odessa - Harkov pas

з 26/03/2017 щоденно, крім 13, 14, 15, 16, 17, 18/08/2017

22:59 23:02
63

Dnepropetrovsk - Odessa

11/01-25/03/2017 по непарних, при двох непарних 27, 29, 1, 3

01:58 02:01
63

Dnepropetrovsk - Odessa

29/05-29/09/2017 щоденно; з 1/10/2017 по непарних, при двох непарних 27, 29, 1, 3

01:58 02:01
64

Odessa - Kr rog gl

12/01-24/03/2017 по парних, при двох непарних 28, 30, 2, 4

02:10 02:13
64

Odessa - Kr rog gl

16/05-30/09/2017 щоденно; з 2/10/2017 по парних, при двох непарних 28, 30, 2, 4

02:10 02:13
64

Odessa - Dnepropetrovsk

12/01-24/03/2017 (крім 14, 20, 22/03/2017) по парних, при двох непарних 28, 30, 2, 4

02:10 02:13
64

Odessa - Dnepropetrovsk

14/03/2017

02:10 02:13
64

Odessa - Dnepropetrovsk

20, 22/03/2017

02:10 02:13
64

Odessa - Dnepropetrovsk

16/05-30/09/2017 щоденно; з 2/10/2017 по парних, при двох непарних 28, 30, 2, 4

02:10 02:13
798

Sumy - Odessa

15, 17/08/2017

06:28 06:31
798

Sumy - Odessa

3/06-19/09/2017 по непарних, при двох непарних 27, 1, 3

06:09 06:12
92

Konstantin - Odessa

1/07-30/09/2017 щоденно

03:43 03:46
92

Odessa - Konstantin

1/07-30/09/2017 щоденно

17:52 17:55
Tickets for train Pomoshnaia rail tickets Pomoshnaia

Schedule of trains passing the station: Pomoshnaia. Online sales of tickets to the station: Pomoshnaia, easy and fast booking, railway tickets to Pomoshnaia, ticket availability, schedule of trains running to the station: Pomoshnaia.
Please note that train schedule and running chart can be changed by the Carrier.
Tickets.ua is not responsible for any changes in transportation service terms.