Station: Pomoshnaia

Train Route Periodicity Arrival Departure
137

Cherkassy - Odessa gl

28/03-12/06/2017 та з 4/09/2017 по 4, 8, 12, 16, 20, 24, 28 числах кожного місяця; 15/06-29/08/2017 по непарних, при двох непарних 27, 29, 1

23:04 23:09
138

Odessa gl - Cherkassy

17/05/2017

03:18 03:23
138

Odessa gl - Cherkassy

29/03-13/06/2017 та з 5/09/2017 по 5, 9, 13, 17, 21, 25, 29 числах кожного місяця (крім 17/05/2017); 16/06-30/08/2017 по парних, при двох непарних 28, 30, 2

03:18 03:23
148

Kyiv pas - Odessa gl

10, 11/05, 26, 27, 28/05; 12-24/05/2017 по понеділках, середах, п"ятницях

00:02 00:22
148

Kyiv pas - Odessa gl

14-26/04, 12-24/05/2017 та з 2/10/2017 по понеділках, середах, п"ятницях; 27/04-11/05, 26/05-1/10/2017 щоденно

00:02 00:22
148

Odessa gl - Kyiv pas

26/03-25/04, 11-23/05/2017 та з 1/10/2017 по неділях, вівторках, четвергах; 26/04-10/05, 25/05-30/09/2017 щоденно

02:42 03:01
269

Harkov pas - Odessa gl

10/05/2017

02:34 02:39
269

Harkov pas - Odessa gl

24, 26, 28, 30/04, 3, 5, 8/05/2017

02:34 02:39
270

Odessa gl - Harkov pas

25, 27, 29/04, 2, 4, 7, 9/05/2017

21:44 21:49
271

Harkov pas - Odessa gl

3/06-19/09/2017 по непарних

06:09 06:12
272

Odessa gl - Harkov pas

4/06-20/09/2017 по парних

20:59 21:03
564

Kr rog gl - Odessa gl

11/01-25/03/2017 по непарних, при двох непарних 27, 29, 1, 3

01:58 02:01
564

Kr rog gl - Odessa gl

10/05, 24-28/05/2017 щоденно; 11-23/05/2017 по непарних

01:58 02:01
564

Kr rog gl - Odessa gl

14/04-10/05 (крім 19-21/04/2017), 24/05-29/09/2017 щоденно; 11-23/05/2017 та з 1/10/2017 по непарних, при двох непарних 27, 29, 1, 3

01:58 02:01
59

Harkov pas - Odessa gl

10-28/05/2017 щоденно

03:33 03:36
59

Harkov pas - Odessa gl

з 14/04/2017 щоденно, крім 10-28/05/2017

03:33 03:36
60

Odessa gl - Harkov pas

15, 17/05/2017

22:59 23:02
60

Odessa gl - Harkov pas

з 26/03/2017 щоденно, крім 15, 17/05/2017

22:59 23:02
63

Dnipro main - Odessa gl

11/01-25/03/2017 по непарних, при двох непарних 27, 29, 1, 3

01:58 02:01
63

Dnipro main - Odessa gl

10/05, 24-28/05/2017 щоденно; 11-23/05/2017 по непарних

01:58 02:01
63

Dnipro main - Odessa gl

14/04-10/05 (крім 19-21/04/2017), 24/05-29/09/2017 щоденно; 11-23/05/2017 та з 1/10/2017 по непарних, при двох непарних 27, 29, 1, 3

01:58 02:01
64

Odessa gl - Kr rog gl

12/01-24/03/2017 по парних, при двох непарних 28, 30, 2, 4

02:10 02:13
64

Odessa gl - Kr rog gl

9/04-11/05, 25/05-30/09/2017 щоденно; 12-24/05/2017 та з 2/10/2017 по парних, при двох непарних 28, 30, 2, 4

02:10 02:13
64

Odessa gl - Dnipro main

12/01-24/03/2017 (крім 14, 20, 22/03/2017) по парних, при двох непарних 28, 30, 2, 4

02:10 02:13
64

Odessa gl - Dnipro main

14/03/2017

02:10 02:13
64

Odessa gl - Dnipro main

20, 22/03/2017

02:10 02:13
64

Odessa gl - Dnipro main

9/04-11/05, 25/05-30/09/2017 щоденно; 12-24/05/2017 та з 2/10/2017 по парних, при двох непарних 28, 30, 2, 4

02:10 02:13
92

Konstantin - Odessa gl

10-28/05/2017 щоденно

03:43 03:46
92

Konstantin - Odessa gl

13/04-30/05/2017 щоденно, крім 10-28/05/2017

03:43 03:46
92

Odessa gl - Konstantin

14/04-30/05/2017 щоденно

18:12 18:15
Tickets for train Pomoshnaia rail tickets Pomoshnaia

Schedule of trains passing the station: Pomoshnaia. Online sales of tickets to the station: Pomoshnaia, easy and fast booking, railway tickets to Pomoshnaia, ticket availability, schedule of trains running to the station: Pomoshnaia.
Please note that train schedule and running chart can be changed by the Carrier.
Tickets.ua is not responsible for any changes in transportation service terms.