Station: Nezhin

Train Route Periodicity Arrival Departure
100

Minsk pas - Berdiansk

6/07/2017

16:32 17:10
100

Minsk pas - Novoaleks

5, 6/07/2017

16:32 17:10
124

Kyiv pas - Konstantin

з 26/03/2017 щоденно

23:01 23:03
124

Konstantin - Kyiv pas

з 26/03/2017 щоденно

06:28 06:30
134

Kyiv pas - Lisichansk

з 26/03/2017 щоденно

00:57 00:59
134

Lisichansk - Kyiv pas

з 26/03/2017 щоденно

07:53 07:55
143

Harkov pas - Sankt-Peterburg vitebskii

з 11/04/2017 по непарних, при двох непарних 27, 29, 1

14:55 16:08
144

Sankt-Peterburg vitebskii - Harkov pas

з 24/10/2015 по парних, при двох непарних 28, 30, 2, 4

12:16 12:46
283

Kherson - Baranovichi-P

16/06-16/09/2017 по парних, при двох непарних 30, 1, 4

03:48 03:50
284

Baranovichi-P - Kherson

15/06-15/09/2017 по непарних , при двох непарних 29, 31, 3

00:38 00:40
287

Belg dnest - Chernihiv

21/08-19/09/2017 по непарних, при двох непарних 31, 3, 5

12:18 12:20
287

Belg dnest - Chernihiv

5/07-19/08/2017 по непарних, при двох непарних 31, 3, 5

12:18 12:20
287

Kherson - Chernihiv

3, 5/06/2017

12:18 12:20
288

Chernihiv - Belg dnest

16/07-18/09/2017 по парних, при двох непарних 30, 2, 4

17:20 17:22
288

Chernihiv - Kherson

2, 4/06/2017

17:20 17:22
53

Sankt-Peterburg vitebskii - Harkov pas

12/12/2016-24/03/2017 по парних (крім 14, 16/03/2017), при двох непарних 28, 30, 2, 4

11:11 11:55
53

Sankt-Peterburg vitebskii - Harkov pas

14, 16/03/2017

11:11 11:55
53

Sankt-Peterburg vitebskii - Harkov pas

22/08, 21/09/2017

12:11 12:42
53

Sankt-Peterburg vitebskii - Harkov pas

з 26/03/2017 по парних, при двох непарних 28, 30, 2, 4

12:11 12:42
53

Sankt-Peterburg vitebskii - Kyiv pas

22/08, 21/09/2017

12:11 12:26
53

Sankt-Peterburg vitebskii - Kyiv pas

з 26/03/2017 по парних, при двох непарних 28, 30, 2, 4

12:11 12:26
54

Kyiv pas - Sankt-Peterburg vitebskii

з 11/04/2017 по непарних, при двох непарних 27, 29, 1

15:24 16:08
607

Ivano-Frankovsk - Moskva kievskaia

26/03-30/07/2017 щоденно

22:14 22:16
608

Berdiansk - Minsk pas

5/07/2017

13:16 13:46
608

Chernivtsi - Moskva kievskaia

з 26/03/2017 щоденно

22:14 22:16
630

Grodno - Odessa

2/06-12/09/2017 по парних, при двох непарних 28, 30, 2

00:38 00:40
689

Vitebsk - Odessa

2/06-28/09/2017 по парних , при двох непарних 28, 30, 2

00:38 00:40
689

Mogilev - Odessa

14/06-12/09/2017 по парних , при двох непарних 28, 30, 2

00:38 00:40
73

Moskva kievskaia - Ivano-Frankovsk

11/12/2016-25/03/2017 щоденно (крім 8/01-24/03/2017)

02:36 02:38
73

Moskva kievskaia - Ivano-Frankovsk

17/06-1/08/2017 щоденно

03:47 03:49
73

Moskva kievskaia - Ivano-Frankovsk

18/01-25/03/2017 щоденно

02:46 02:48
73

Moskva kievskaia - Ivano-Frankovsk

26/03-15/06/2017 щоденно

03:47 03:49
73

Moskva kievskaia - Ivano-Frankovsk

27, 29/03, 1/04/2017

03:47 03:49
73

Moskva kievskaia - Ivano-Frankovsk

9-16/06/2017 щоденно

03:47 03:49
73

Moskva kievskaia - Kovel

з 26/03/2017 щоденно

03:47 03:49
73

Moskva kievskaia - Lviv

з 26/03/2017 щоденно

03:47 03:49
73

Moskva kievskaia - Chernivtsi

18/01-25/03/2017 щоденно

02:46 02:48
73

Moskva kievskaia - Chernivtsi

26/03-15/06/2017 щоденно

03:47 03:49
73

Moskva kievskaia - Chernivtsi

27, 29/03, 1/04/2017

03:47 03:49
73

Moskva kievskaia - Chernivtsi

9-16/06/2017 щоденно

03:47 03:49
73

Moskva kievskaia - Chernivtsi

з 17/06/2017 щоденно

03:47 03:49
74

Lviv - Moskva kievskaia

з 26/03/2017 щоденно

22:14 22:16
765

Kherson - Minsk pas

7/07-31/08/2017 по непарних (крім 1/08/2017), при двох непарних 29, 31, 3

03:48 03:50
772

Hmelnickii - Shostka

з 11/12/2016 щоденно

22:26 22:28
775

Harkov pas - Kyiv pas

з 26/03/2017 щоденно

04:05 04:07
776

Kyiv pas - Harkov pas

з 27/03/2017 щоденно

01:56 01:58
778

Shostka - Hmelnickii

з 11/12/2016 щоденно

21:03 21:05
778

Kyiv pas - Shostka

з 11/12/2016 щоденно

15:16 15:18
778

Shostka - Kyiv pas

з 11/12/2016 щоденно

21:03 21:05
779

Sumy - Kyiv pas

з 11/12/2016 щоденно

08:35 08:36
78

Kovel - Moskva kievskaia

з 26/03/2017 щоденно

22:14 22:16
780

Kyiv pas - Sumy

з 11/12/2016 щоденно

18:27 18:28
784

Kyiv pas - Shostka

з 11/12/2016 щоденно

22:26 22:28
784

Shostka - Kyiv pas

з 11/12/2016 щоденно

06:58 07:00
809

Shostka - Fastov 1

30, 31/12/2016, 2, 9/01/2017

19:48 19:51
810

Severnaia - Shostka

30, 31/12/2016, 2, 9/01/2017

13:47 13:50
813

Zernovo - Борщагівка-Техн.

з 26/06/2017 щоденно, крім неділь

09:42 09:44
813

Zernovo - Північна 3 пл.

до 19/03/2017 по неділях

09:40 09:42
813

Zernovo - Північна 3 пл.

з 26/03/2017 по неділях

09:42 09:44
813

Zernovo - Fastov 1

27/03-24/06/2017 щоденно, крім неділь

09:42 09:44
814

Fastov 1 - Zernovo

цілий рік щоденно

19:02 19:04
816

Борщагівка-Техн. - Konotop

з 26/06/2017 щоденно, крім п`ятниць, неділь

17:18 17:26
816

Борщагівка-Техн. - Shostka

з 30/06/2017 по п"ятницях, неділях

17:18 17:26
816

Konotop - Борщагівка-Техн.

до 24/03/2017 щоденно, крім понеділків та субот

05:25 05:27
816

Konotop - Борщагівка-Техн.

з 26/03/2017 щоденно, крім понеділків, субот

05:26 05:29
816

Fastov 1 - Konotop

27/03-24/06/2017 щоденно, крім п`ятниць, неділь

17:18 17:26
816

Shostka - Борщагівка-Техн.

до 25/03/2017 по понеділках та суботах

05:25 05:27
816

Shostka - Борщагівка-Техн.

з 27/03/2017 по понеділках, суботах

05:26 05:29
817

Vorojba - Fastov 1

цілий рік щоденно

20:43 20:46
818

Північна 3 пл. - Vorojba

цілий рік щоденно

11:37 11:39
830

Fastov 1 - Shostka

з 26/03/2017 щоденно

09:20 09:22
830

Shostka - Kyiv pas

з 26/03/2017 по п`ятницях, суботах та неділях

15:38 15:41
830

Shostka - Kyiv pas

з 27/03/2017 щоденно, крім п`ятниць, субот, неділь

15:27 15:41
844

Nedanchichi - Північна 3 пл.

до 25/03/2017 щоденно

07:24 07:27
844

Nedanchichi - Північна 3 пл.

з 25/10/2015 щоденно

07:29 07:40
844

Nedanchichi - Північна 3 пл.

з 26/03/2017 щоденно

07:07 07:20
846

Kyiv pas - Nedanchichi

26/03-27/04/2017 щоденно

19:45 19:51
846

Kyiv pas - Nedanchichi

до 25/03/2017 щоденно

19:45 20:04
846

Kyiv pas - Nedanchichi

з 28/04/2017 щоденно

19:45 19:51
846

Північна 3 пл. - Nedanchichi

2/02-24/03/2017 по парних

19:41 19:49
846

Північна 3 пл. - Nedanchichi

цілий рік щоденно

19:41 19:44
880

Північна 3 пл. - Slavutich

до 19/03/2017 по неділях

14:00 14:03
880

Північна 3 пл. - Slavutich

з 26/03/2017 по неділях

14:10 14:13
880

Північна 3 пл. - Chernihiv

цілий рік по неділях

14:30 14:32
882

Slavutich - Fastov 1

з 11/12/2016 по неділях

19:20 19:23
882

Chernihiv - Fastov 1

цілий рік по неділях

19:20 19:23
94

Minsk pas - Odessa

13/12/2016-24/03/2017 по вівторках, п"ятницях

23:34 23:36
94

Minsk pas - Odessa

28/03-14/04/2017 по вівторках, п"ятницях

00:38 00:40
94

Minsk pas - Odessa

29/09-8/12/2017 по вівторках, п"ятницях; 2/06-28/09/2017 по парних , при двох непарних 28, 30, 2

00:38 00:40
94

Minsk pas - Odessa

4, 11/04/2017

00:05 00:40
94

Minsk pas - Kherson

6/07-30/08/2017 по парних , при двох непарних 28, 30, 2

00:38 00:40
94

Odessa - Vitebsk

3/06-29/09/2017 по непарних, при двох непарних 29, 31, 3

03:48 03:50
94

Odessa - Grodno

19/06/2017

03:48 03:50
94

Odessa - Grodno

3/06-13/09/2017 по непарних, при двох непарних 29, 31, 3

03:48 03:50
94

Odessa - Minsk pas

30/09-9/12/2017 по середах, суботах; 3/06-29/09/2017 по непарних, при двох непарних 29, 31, 3

03:48 03:50
94

Odessa - Mogilev

15/06-13/09/2017 по непарних, при двох непарних 29, 31, 3

03:48 03:50
Tickets for train Nezhin rail tickets Nezhin

Schedule of trains passing the station: Nezhin. Online sales of tickets to the station: Nezhin, easy and fast booking, railway tickets to Nezhin, ticket availability, schedule of trains running to the station: Nezhin.
Please note that train schedule and running chart can be changed by the Carrier.
Tickets.ua is not responsible for any changes in transportation service terms.