Квитки на потяг Одеса-Головна → Подільськ онлайн

Залізничні квитки / Одеса-Головна / Подільськ / Одеса-Головна — Подільськ

Одеса-Головна — Подільськ

Залізничні квитки Одеса-Головна – Подільськ

Tickets.ua представляє сервіс покупки залізничних квитків онлайн: ви можете купити квиток на поїзд в будь-якому місці, де є інтернет. Електронний квиток на поїзд на багатьох маршрутах є підставою для посадки без класичного квитка, придбаного в залізничній касі. Таким чином, покупка квитка на поїзд онлайн — це дешевше і зручніше, адже вам не доведеться їхати на вокзал та стояти в черзі.

Однак не на всі потяги передбачена посадка за електронним квитком. У цьому випадку ви зможете забронювати та оплатити квитки на поїзд Одеса-Головна – Подільськ онлайн і обміняти роздрукований електронний квиток на класичних паперовий квиток у касі без черги.

Щоб купити квиток або оплатити бронювання на потяг з Одеса-Головна в Подільськ за допомогою сервісу Tickets.ua, необхідно вказати дату і пункти відправлення та прибуття. Система автоматично знайде всі можливі варіанти проїзду і покаже вам їх від найдешевшого до найдорожчого. Із запропонованих варіантів залізничних рейсів ви можете вибрати найзручніший для вас за ціною і часом відправлення та прибуття. Ви зможете вибрати тип вагона (плацкарт, купе, СВ або загальний), місця та додаткові послуги (постіль, чай, кава та інші). Вартість квитка на потяг з Одеса-Головна в Подільськ відобразиться нижче.

Бронювати або оплатити електронний квиток на потяг Одеса-Головна – Подільськ онлайн можна за допомогою банківської карти Visa/MasterCard, через Приват24 (інтернет-банкінг) або WebMoney. Після здійснення оплати електронний квиток буде надісланий на ваш email. Якщо на документі зазначено, що він є підставою для проїзду, його достатньо просто роздрукувати та надати перед посадкою, якщо ні — обміняти в касі вокзалу без черги.

Ми піклуємося про безпеку ваших персональних даних. Уся персональна інформація (ім'я, номер телефону, електронна адреса, номер кредитної картки) передаються в зашифрованому вигляді та не зберігаються на сервері, тобто залишаються конфіденційними.

Якщо в результаті пошуку виявилося, що вільних місць за потрібним вам напрямком немає, ви можете скористатися послугою «Знайдіть мені квиток!»: щодесять хвилин наша система автоматично відстежуватиме наявність вільних місць на потрібний вам поїзд. Щойно вони з'являться (можливо, хтось здасть свій квиток або до вашого потяга додадуть ще один вагон) — ми повідомимо вам про це у SMS-сповіщенні або за допомогою email, або ж забронюємо для вас квиток на 30 хвилин. Вам залишиться тільки викупити свій квиток.

Щоб купити залізничні квитки Одеса-Головна — Подільськ на сервісі Tickets.ua, вам потрібно всього кілька хвилин. Ми пропонуємо вам у зручний час дізнатися вартість проїзду на будь-якому маршруті, розклад усіх потягів за потрібним вам напрямком на потрібну дату, наявність вільних місць, вибір класів вагона і додаткових послуг. З нашим сервісом вам вдасться вибрати кращі пропозиції з усіх можливих.

Потяги Одеса-Головна — Подільськ

106Ш Чорноморець
21:30
02:27
23:57
Одеса-Головна
Подільськ
148Ш
17:23
02:30
19:53
Одеса-Головна
Подільськ
038Ш Біла акація
14:41
02:32
17:13
Одеса-Головна
Подільськ
136Ш Маяк
18:19
02:39
20:58
Одеса-Головна
Подільськ
254Ш
21:10
02:32
23:42
Одеса-Головна
Подільськ

Загальна інформація

Хочете швидко й без великих зусиль знайти квитки на потяг Одеса-Головна – Подільськ? Скористайтеся зручним і простим сервісом Tickets.ua, за допомогою якого забронювати залізничні квитки можна всього за декілька хвилин. Забудьте про довгі черги до залізничних кас — квитки на потяг Одеса-Головна – Подільськ тепер можна купити не виходячи з дому.

Щоб знайти пропозиції зручних рейсів, просто заповніть пошукову форму. У ній достатньо зазначити напрямок подорожі й обрати у календарі дату поїздки. На сторінці результатів ви зможете ознайомитися з усіма результатами за своїм запитом, ознайомитися з маршрутом руху потяга «Одеса-Головна – Подільськ» і включити у замовлення постільну білизну.

Потім необхідно авторизуватися або пройти швидку та просту реєстрацію на сайті, щоб оплатити квитки банківською карткою. Бронюйте залізничні квитки у Подільськ вже сьогодні!

Факти по маршруту

 • 0
  Мінімальний час в дорозі

  2 год. 27 хв.

 • 1
  Поїздів за маршрутом

  8 поїздів

 • 2
  Відстань між станціями

  169.38 км

 • 3
  Відправлення першого поїзда

  14:41

 • 4
  Середня вартість квитка

  231

 • 5
  Відправлення останнього поїзда

  21:30

В застосунку зручніше!
Перевіриш?
mobile-apps-banner