Квитки на потяг Козятин-1 → Вінниця онлайн

Залізничні квитки / Козятин-1 / Вінниця / Козятин-1 — Вінниця

Козятин-1 — Вінниця

Залізничні квитки Козятин-1 – Вінниця

Tickets.ua представляє сервіс покупки залізничних квитків онлайн: ви можете купити квиток на поїзд в будь-якому місці, де є інтернет. Електронний квиток на поїзд на багатьох маршрутах є підставою для посадки без класичного квитка, придбаного в залізничній касі. Таким чином, покупка квитка на поїзд онлайн — це дешевше і зручніше, адже вам не доведеться їхати на вокзал та стояти в черзі.

Однак не на всі потяги передбачена посадка за електронним квитком. У цьому випадку ви зможете забронювати та оплатити квитки на поїзд Козятин-1 – Вінниця онлайн і обміняти роздрукований електронний квиток на класичних паперовий квиток у касі без черги.

Щоб купити квиток або оплатити бронювання на потяг з Козятин-1 в Вінниця за допомогою сервісу Tickets.ua, необхідно вказати дату і пункти відправлення та прибуття. Система автоматично знайде всі можливі варіанти проїзду і покаже вам їх від найдешевшого до найдорожчого. Із запропонованих варіантів залізничних рейсів ви можете вибрати найзручніший для вас за ціною і часом відправлення та прибуття. Ви зможете вибрати тип вагона (плацкарт, купе, СВ або загальний), місця та додаткові послуги (постіль, чай, кава та інші). Вартість квитка на потяг з Козятин-1 в Вінниця відобразиться нижче.

Бронювати або оплатити електронний квиток на потяг Козятин-1 – Вінниця онлайн можна за допомогою банківської карти Visa/MasterCard, через Приват24 (інтернет-банкінг) або WebMoney. Після здійснення оплати електронний квиток буде надісланий на ваш email. Якщо на документі зазначено, що він є підставою для проїзду, його достатньо просто роздрукувати та надати перед посадкою, якщо ні — обміняти в касі вокзалу без черги.

Ми піклуємося про безпеку ваших персональних даних. Уся персональна інформація (ім'я, номер телефону, електронна адреса, номер кредитної картки) передаються в зашифрованому вигляді та не зберігаються на сервері, тобто залишаються конфіденційними.

Якщо в результаті пошуку виявилося, що вільних місць за потрібним вам напрямком немає, ви можете скористатися послугою «Знайдіть мені квиток!»: щодесять хвилин наша система автоматично відстежуватиме наявність вільних місць на потрібний вам поїзд. Щойно вони з'являться (можливо, хтось здасть свій квиток або до вашого потяга додадуть ще один вагон) — ми повідомимо вам про це у SMS-сповіщенні або за допомогою email, або ж забронюємо для вас квиток на 30 хвилин. Вам залишиться тільки викупити свій квиток.

Щоб купити залізничні квитки Козятин-1 — Вінниця на сервісі Tickets.ua, вам потрібно всього кілька хвилин. Ми пропонуємо вам у зручний час дізнатися вартість проїзду на будь-якому маршруті, розклад усіх потягів за потрібним вам напрямком на потрібну дату, наявність вільних місць, вибір класів вагона і додаткових послуг. З нашим сервісом вам вдасться вибрати кращі пропозиції з усіх можливих.

Потяги Козятин-1 — Вінниця

705К ІНТЕРСІТІ
22:00
00:39
22:39
Козятин-1
Вінниця
233К
10:39
00:57
11:36
Козятин-1
Вінниця
105К Чорноморець
23:27
00:49
00:16
Козятин-1
Вінниця
747Ш ІНТЕРСІТІ
18:29
00:50
19:19
Козятин-1
Вінниця
086П
06:58
00:56
07:54
Козятин-1
Вінниця

Загальна інформація

Хочете швидко й без великих зусиль знайти квитки на потяг Козятин-1 – Вінниця? Скористайтеся зручним і простим сервісом Tickets.ua, за допомогою якого забронювати залізничні квитки можна всього за декілька хвилин. Забудьте про довгі черги до залізничних кас — квитки на потяг Козятин-1 – Вінниця тепер можна купити не виходячи з дому.

Щоб знайти пропозиції зручних рейсів, просто заповніть пошукову форму. У ній достатньо зазначити напрямок подорожі й обрати у календарі дату поїздки. На сторінці результатів ви зможете ознайомитися з усіма результатами за своїм запитом, ознайомитися з маршрутом руху потяга «Козятин-1 – Вінниця» і включити у замовлення постільну білизну.

Потім необхідно авторизуватися або пройти швидку та просту реєстрацію на сайті, щоб оплатити квитки банківською карткою. Бронюйте залізничні квитки у Вінниця вже сьогодні!

Факти по маршруту

 • 0
  Мінімальний час в дорозі

  0 год. 39 хв.

 • 1
  Поїздів за маршрутом

  16 поїздів

 • 2
  Відстань між станціями

  58.23 км

 • 3
  Відправлення першого поїзда

  00:17

 • 5
  Відправлення останнього поїзда

  23:25

В застосунку зручніше!
Перевіриш?
mobile-apps-banner