Квитки на потяг Івано-Франківськ → Львів онлайн

Залізничні квитки / Івано-Франківськ / Львів / Івано-Франківськ — Львів

Івано-Франківськ — Львів

Залізничні квитки Івано-Франківськ – Львів

Tickets.ua представляє сервіс покупки залізничних квитків онлайн: ви можете купити квиток на поїзд в будь-якому місці, де є інтернет. Електронний квиток на поїзд на багатьох маршрутах є підставою для посадки без класичного квитка, придбаного в залізничній касі. Таким чином, покупка квитка на поїзд онлайн — це дешевше і зручніше, адже вам не доведеться їхати на вокзал та стояти в черзі.

Однак не на всі потяги передбачена посадка за електронним квитком. У цьому випадку ви зможете забронювати та оплатити квитки на поїзд Івано-Франківськ – Львів онлайн і обміняти роздрукований електронний квиток на класичних паперовий квиток у касі без черги.

Щоб купити квиток або оплатити бронювання на потяг з Івано-Франківськ в Львів за допомогою сервісу Tickets.ua, необхідно вказати дату і пункти відправлення та прибуття. Система автоматично знайде всі можливі варіанти проїзду і покаже вам їх від найдешевшого до найдорожчого. Із запропонованих варіантів залізничних рейсів ви можете вибрати найзручніший для вас за ціною і часом відправлення та прибуття. Ви зможете вибрати тип вагона (плацкарт, купе, СВ або загальний), місця та додаткові послуги (постіль, чай, кава та інші). Вартість квитка на потяг з Івано-Франківськ в Львів відобразиться нижче.

Бронювати або оплатити електронний квиток на потяг Івано-Франківськ – Львів онлайн можна за допомогою банківської карти Visa/MasterCard, через Приват24 (інтернет-банкінг) або WebMoney. Після здійснення оплати електронний квиток буде надісланий на ваш email. Якщо на документі зазначено, що він є підставою для проїзду, його достатньо просто роздрукувати та надати перед посадкою, якщо ні — обміняти в касі вокзалу без черги.

Ми піклуємося про безпеку ваших персональних даних. Уся персональна інформація (ім'я, номер телефону, електронна адреса, номер кредитної картки) передаються в зашифрованому вигляді та не зберігаються на сервері, тобто залишаються конфіденційними.

Якщо в результаті пошуку виявилося, що вільних місць за потрібним вам напрямком немає, ви можете скористатися послугою «Знайдіть мені квиток!»: щодесять хвилин наша система автоматично відстежуватиме наявність вільних місць на потрібний вам поїзд. Щойно вони з'являться (можливо, хтось здасть свій квиток або до вашого потяга додадуть ще один вагон) — ми повідомимо вам про це у SMS-сповіщенні або за допомогою email, або ж забронюємо для вас квиток на 30 хвилин. Вам залишиться тільки викупити свій квиток.

Щоб купити залізничні квитки Івано-Франківськ — Львів на сервісі Tickets.ua, вам потрібно всього кілька хвилин. Ми пропонуємо вам у зручний час дізнатися вартість проїзду на будь-якому маршруті, розклад усіх потягів за потрібним вам напрямком на потрібну дату, наявність вільних місць, вибір класів вагона і додаткових послуг. З нашим сервісом вам вдасться вибрати кращі пропозиції з усіх можливих.

Потяги Івано-Франківськ — Львів

702Д
09:06
02:14
11:20
Івано-Франківськ
Львів
144Л Галичина
14:44
02:23
17:07
Івано-Франківськ
Львів
026Л Біла акація
17:56
02:20
20:16
Івано-Франківськ
Львів
865Л
16:59
03:07
20:06
Івано-Франківськ
Львів
006Л
15:40
02:27
18:07
Івано-Франківськ
Львів

Загальна інформація

Хочете швидко й без великих зусиль знайти квитки на потяг Івано-Франківськ – Львів? Скористайтеся зручним і простим сервісом Tickets.ua, за допомогою якого забронювати залізничні квитки можна всього за декілька хвилин. Забудьте про довгі черги до залізничних кас — квитки на потяг Івано-Франківськ – Львів тепер можна купити не виходячи з дому.

Щоб знайти пропозиції зручних рейсів, просто заповніть пошукову форму. У ній достатньо зазначити напрямок подорожі й обрати у календарі дату поїздки. На сторінці результатів ви зможете ознайомитися з усіма результатами за своїм запитом, ознайомитися з маршрутом руху потяга «Івано-Франківськ – Львів» і включити у замовлення постільну білизну.

Потім необхідно авторизуватися або пройти швидку та просту реєстрацію на сайті, щоб оплатити квитки банківською карткою. Бронюйте залізничні квитки у Львів вже сьогодні!

Факти по маршруту

 • 0
  Мінімальний час в дорозі

  2 год. 14 хв.

 • 1
  Поїздів за маршрутом

  17 поїздів

 • 2
  Відстань між станціями

  114.57 км

 • 3
  Відправлення першого поїзда

  03:55

 • 4
  Середня вартість квитка

  172

 • 5
  Відправлення останнього поїзда

  23:23

В застосунку зручніше!
Перевіриш?
mobile-apps-banner