Квитки на потяг Кам'янське-Пас. → Львів онлайн

Залізничні квитки / Кам'янське-Пас. / Львів / Кам'янське-Пас. — Львів

Кам'янське-Пас. — Львів

Залізничні квитки Кам'янське-Пас. – Львів

Tickets.ua представляє сервіс покупки залізничних квитків онлайн: ви можете купити квиток на поїзд в будь-якому місці, де є інтернет. Електронний квиток на поїзд на багатьох маршрутах є підставою для посадки без класичного квитка, придбаного в залізничній касі. Таким чином, покупка квитка на поїзд онлайн — це дешевше і зручніше, адже вам не доведеться їхати на вокзал та стояти в черзі.

Однак не на всі потяги передбачена посадка за електронним квитком. У цьому випадку ви зможете забронювати та оплатити квитки на поїзд Кам'янське-Пас. – Львів онлайн і обміняти роздрукований електронний квиток на класичних паперовий квиток у касі без черги.

Щоб купити квиток або оплатити бронювання на потяг з Кам'янське-Пас. в Львів за допомогою сервісу Tickets.ua, необхідно вказати дату і пункти відправлення та прибуття. Система автоматично знайде всі можливі варіанти проїзду і покаже вам їх від найдешевшого до найдорожчого. Із запропонованих варіантів залізничних рейсів ви можете вибрати найзручніший для вас за ціною і часом відправлення та прибуття. Ви зможете вибрати тип вагона (плацкарт, купе, СВ або загальний), місця та додаткові послуги (постіль, чай, кава та інші). Вартість квитка на потяг з Кам'янське-Пас. в Львів відобразиться нижче.

Бронювати або оплатити електронний квиток на потяг Кам'янське-Пас. – Львів онлайн можна за допомогою банківської карти Visa/MasterCard, через Приват24 (інтернет-банкінг) або WebMoney. Після здійснення оплати електронний квиток буде надісланий на ваш email. Якщо на документі зазначено, що він є підставою для проїзду, його достатньо просто роздрукувати та надати перед посадкою, якщо ні — обміняти в касі вокзалу без черги.

Ми піклуємося про безпеку ваших персональних даних. Уся персональна інформація (ім'я, номер телефону, електронна адреса, номер кредитної картки) передаються в зашифрованому вигляді та не зберігаються на сервері, тобто залишаються конфіденційними.

Якщо в результаті пошуку виявилося, що вільних місць за потрібним вам напрямком немає, ви можете скористатися послугою «Знайдіть мені квиток!»: щодесять хвилин наша система автоматично відстежуватиме наявність вільних місць на потрібний вам поїзд. Щойно вони з'являться (можливо, хтось здасть свій квиток або до вашого потяга додадуть ще один вагон) — ми повідомимо вам про це у SMS-сповіщенні або за допомогою email, або ж забронюємо для вас квиток на 30 хвилин. Вам залишиться тільки викупити свій квиток.

Щоб купити залізничні квитки Кам'янське-Пас. — Львів на сервісі Tickets.ua, вам потрібно всього кілька хвилин. Ми пропонуємо вам у зручний час дізнатися вартість проїзду на будь-якому маршруті, розклад усіх потягів за потрібним вам напрямком на потрібну дату, наявність вільних місць, вибір класів вагона і додаткових послуг. З нашим сервісом вам вдасться вибрати кращі пропозиції з усіх можливих.

Потяги Кам'янське-Пас. — Львів

004П Нічний експрес
20:01
12:46
08:47
Кам'янське-Пас.
Львів
048П
09:17
14:18
23:35
Кам'янське-Пас.
Львів
032П
23:23
13:34
12:57
Кам'янське-Пас.
Львів
041П
14:57
17:35
08:32
Кам'янське-Пас.
Львів
006П
15:26
13:34
05:00
Кам'янське-Пас.
Львів

Загальна інформація

Хочете швидко й без великих зусиль знайти квитки на потяг Кам'янське-Пас. – Львів? Скористайтеся зручним і простим сервісом Tickets.ua, за допомогою якого забронювати залізничні квитки можна всього за декілька хвилин. Забудьте про довгі черги до залізничних кас — квитки на потяг Кам'янське-Пас. – Львів тепер можна купити не виходячи з дому.

Щоб знайти пропозиції зручних рейсів, просто заповніть пошукову форму. У ній достатньо зазначити напрямок подорожі й обрати у календарі дату поїздки. На сторінці результатів ви зможете ознайомитися з усіма результатами за своїм запитом, ознайомитися з маршрутом руху потяга «Кам'янське-Пас. – Львів» і включити у замовлення постільну білизну.

Потім необхідно авторизуватися або пройти швидку та просту реєстрацію на сайті, щоб оплатити квитки банківською карткою. Бронюйте залізничні квитки у Львів вже сьогодні!

Факти по маршруту

 • 0
  Мінімальний час в дорозі

  12 год. 46 хв.

 • 1
  Поїздів за маршрутом

  8 поїздів

 • 2
  Відстань між станціями

  785.15 км

 • 3
  Відправлення першого поїзда

  09:15

 • 4
  Середня вартість квитка

  262

 • 5
  Відправлення останнього поїзда

  23:21

В застосунку зручніше!
Перевіриш?
mobile-apps-banner