Поради для тих, хто подорожує поїздом до або з України
Поїзд — це найбільш вдалий транспорт для того, щоб комфортно, швидко та недорого дістатися до України з інших країн Європи. Або добратися з України до інших європейських міст.
Популярні напрямки подорожей потягом з України:
Скільки коштують квитки до або з України
Ми не впевнені, що квитки на вівторок чи середу будуть коштувати дешевше. Але знаємо, що впливає на вартість залізничного квитка. Так, рейси з пересадкою в Перемишлі можуть бути дорожчими навіть для пільгових категорій. Це тому, що на частини маршруту в Україні та Європі діє різна система нарахування знижок. Також на ціну впливає клас комфорту у вагоні, який ви вибираєте, замовляючи залізничний квиток.
Якщо ви плануєте заощадити на проїзді якомога більше, вибирайте клас комфорту «Лоукост». Він включає сидяче місце в загальному вагоні. При посадці вам запропонують пляшку питної води. А під час подорожі у вас буде змога почитати свіжу пресу, що доступна на полиці у вагоні.
Якщо виберете клас комфорту «Стандарт» — будете їхати в купе на 6 осіб або в загальному вагоні та зможете спробувати італійську каву або чай зі м’ятою.
Якщо придбаєте квитки у вагон бізнес-класу — сидітимете в просторому кріслі в купе на чотирьох осіб. А провідник безплатно пригостить вас соком або бокалом ігристого.
Якщо повертаєтеся в Україну нічним рейсом, радимо вибирати спальні вагони. Так у вас буде можливість виспатися та поснідати круасаном із кавою в дорозі.
Де придбати квитки на поїзд
Купити квитки в або з України можна на нашому сервісі. Tickets.ua пропонує:
- рейси від різних перевізників;
- зручні фільтри пошуку;
- цілодобову службу турботи про клієнтів;
- пошук варіантів рейсів на суміжній станції за маршрутом поїзда;
- страховий поліс разом із квитками.
Щоб замовити залізничний квиток на Tickets.ua, вам потрібно не більше 15 хвилин. А ще швидше зробити це можна в нашому мобільному застосунку.
Коли краще купувати залізничні квитки
На Tickets.ua продаж квитків у Європу та Україну відкривається за 60 днів до відправлення поїзда. Особливо вигідна подорож потягом є в період канікул та відпусток. Так, поїздом зі Львова до Ряшева (Жешува) ви можете добратися менше ніж за 6 годин. Це вже з урахуванням часу на пересадку та проходження прикордонного контролю. У той час як автобуси в піковий період доїжджають за 12 або й більше годин.
Україна: чому варто відвідати
Плануючи подорож Україною, зверніть увагу не тільки на відомі та популярні місця. В Україні є сотні менш відомих локацій, які вражають своєю красою. Рекомендуємо відвідати кар’єр нерудних копалин «Кварц» у Житомирській області. Своїми бірюзовими водами, штучними насипами, що вкривають листяні дерева, він нагадує гору Памуккале в Туреччині.
А якщо ви любите пішохідні тури Карпатами, підніміться Чорногірським хребтом до озера Несамовитого та мальовничих скель із назвою Шпиці.
Що подивитися в Україні
Буковель
Це один із найвідоміших карпатських курортів, який приваблює туристів у будь-яку пору року. Взимку Буковель запрошує гостей покататися на лижах, сноубордах, санах та ковзанах. Тут є 68 трас різної складності, що будуть цікавими як початківцям, так і професіоналам.
Весною та восени Буковель запрошує відпочити в сауні, поплавати в гарячому басейні або відвідати соляну кімнату. Сім’ям з дітьми буде цікаво у парку «Гуцул Ленд», де можна побачити тварин та традиційний побут Карпат. Також тут є оглядове колесо, картинг і розваги для любителів екстриму — джампінг та родельбан.
Влітку Буковель приваблює відпочинком на одному з найбільших штучних прісних озер України — озері Молодості. Тут можна купатися, кататися на сапбордах чи водних атракціонах. А для тих, хто шукає спокійний відпочинок, у багатьох готелях є тераси з басейнами та краєвидом на гори.
Косино
Це один із найбільш популярних термальних оздоровчо-відпочинкових комплексів не лише Закарпаття, але і всієї України, розташований у 200-річному дубовому гаю. Комплекс складається із 7 термальних басейнів, вода яких насичена такими мікроелементами, як залізо, натрій, калій, кальцій та цинк. Купання в ній нормалізує рівень цукру в крові, виводить холестерин з організму та сприяє відновленню роботи нервової системи.
Термальний курорт у Косино працює 365 днів на рік. А в літній період на території комплексу функціонує аквапарк.
Львів
Місто, яке називають культурною столицею України, славиться не лише Оперним театром та Площею Ринок із її автентичними рестораціями. Плануючи подорож до Львова, пригляньтеся до місць, які знаходяться поза центральною частиною міста.
Музей народної архітектури та побуту (Шевченківський гай) є одним з тих місць, які варто відвідати. Це парк-музей просто неба, експонатами якого є справжні сільські помістя, кузні та хати різних регіонів України кінця XVIII — ХІХ століття. Усі архітектурні пам’ятки були перевезені до музею з різних куточків України.
У Шевченківському гаю також знаходиться одна з найстаріших дерев’яних церков України — церква Святої Параскеви. Її було збудовано в 1820 році в селі Стоянів у гуцульському стилі. Церква Святої Параскеви є чинним храмом, у якому проводять недільні та святкові богослужіння. У час Великодня на галявині поруч з церквою проводять гаївки, а на Різдво — колядують вертепи із різних міст.
Київ
Столиця України, місто Київ, уже давно не асоціюється тільки з Майданом Незалежності. Хоча саме із центром пов’язані найважливіші події в історії країни. Плануючи подорож до Києва, огляньте строкатості архітектури цього міста. Зверніть увагу на Будинок із химерами на вулиці Банковій. Він збудований у модерному стилі архітектором Владиславом Городецьким на початку XX століття. А назву отримав через архітектурні елементи, серед яких можна відшукати русалок, жаб, крокодилів, носорогів та восьминогів.
Серед пам’яток столиці, які не змінювалися роками, неодмінно заплануйте візит до Батьківщини-Матері. Сьогодні щит монумента, на якому понад 20 років був серп молот, майорить герб України. В деякі дні можна навіть піднятися на оглядовий майданчик монумента.
Україна: де зупинитися
В Україні можна знайти варіанти для ночівлі на будь-який бюджет: від готелів до бюджетних апартаментів або хостелів. Як і квитки, знайти житло швидко та зручно можна онлайн на таких сервісах, як Booking.com.
Що варто спробувати в Україні
Що спробувати в Україні, якщо не борщ? Щоб не говорили, цей буряковий суп має українське коріння і найкраще смакує тільки в Україні. У кожному регіоні його готують за власним рецептом. Це надає борщу особливого смаку. Скуштуйте також вареники або галушки, які правильно готують лише в Полтаві.